Obsah

Základní číselníky

Nákladová střediska

Zde si můžete vytvořit hierarchickou strukturu nákladových středisek, které budete následně mít možnost přiřazovat k jednotlivým strojům a díky tomu je budete moci v budoucnu filtrovat -> to Vám umožní vytvářet přehledná vyhodnocení údržby podle nákladových středisek.

 

 

Umístění

Zde si můžete vytvořit hierarchickou strukturu podle umístění strojů ve firmě. Toto umístění budete následně mít možnost přiřazovat k jednotlivým strojům a díky tomu je budete moci v budoucnu filtrovat -> to Vám umožní vytvářet přehledná vyhodnocení údržby podle umístění. Toto členění je dobré i pro údržbáře, kteří si mohou v PROFYLAXu snadno vyfiltrovat stroje, které se nacházejí na nějakém umístění. Můžete se tedy pak snadno podívat jaké všechny stroje jsou kupříkladu na nějaké hale.

 

 

Typy strojů

Zde si můžete vytvořit 4 číselníky typů strojů, které můžete následně přiřazovat ke strojům a umožní Vám je opět rozdělit do nějakých skupin. Níže jsou ukázky, jak by to mohlo vypadat.

 

 

Typy hlášení

Tento číselník slouží převážně při zakládání nějakého nového hlášení. Někdo zjistí, že na stroji je porucha -> Jde do Profylaxu a zadá v něm nové hlášení, že se stroj porouchal. Aby předal co nejvíce informací údržbě, pak je vhodné zvolit při zadávání nového hlášení také jeho TYP – níže je ukázka, jak by takové typy mohli vypadat.

 

 

Druhy údržby

Zde si vytvoříte číselník údržeb, které se budou následně přiřazovat k jednotlivým strojům. Toto je vždy lepší vytvářet po nějaké konzultaci – nicméně si, prozatím, můžete připravit třeba do excelovské tabulky vždy sloupec, kde bude název údržby a interval, jak často se má údržba provádět…

 

 

Pracovníci a profese

Zde si lze vytvořit seznam pracovníků a profesí.

 

 

Typy oprav

Při zápisu opravy budou moci údržbáři zapsat jaký typ opravy se vztahuje k dané práci, kterou vykonali. Máte možnost si vytvořit hned několik číselníků viz níže:

 

Translate »